Poznaj historię

Najlepszej Szkoły Nauki Jazdy w województwie lubuskim

Szkoła Nauki Jazdy ATUT w Nowej Soli to miejsce, które profesjonalizm i rzetelność stawia na pierwszym miejscu. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Naszym celem jest zapewnienie efektywnej nauki, przyjaznej atmosfery i pełnego wsparcia dla każdego kursanta. 

Nie wiesz, od czego zacząć? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Wystarczy, że odwiedzisz nas osobiście lub skontaktujesz się telefonicznie bądź mailowo, a przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces uzyskania Profilu Kandydata na kierowcę (PKK) i zapisu na kurs. Nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić Ci pełne wsparcie na każdym etapie nauki jazdy. 

Nasza Szkoła Jazdy ma długą historię działalności, bowiem istnieje już od 20 lat. W styczniu 2022 roku doszło do pokoleniowej zmiany na stanowisku kierowniczym, w wyniku której powstała Szkoła Nauki Jazdy ATUT Przemysław Prusaczyk. Nowa szkoła kontynuuje tradycje i wartości OSK ATUT, a właścicielem jest doświadczony pracownik poprzedniej szkoły Przemysław Prusaczyk. Nasza kadra instruktorska to ci sami doświadczeni instruktorzy, którzy od lat tworzą zespół szkoły ATUT. Oferujemy szkolenia na prawo jazdy kategorii B i przygotowujemy naszych kursantów do egzaminów zarówno w Zielonej Górze, jak i Głogowie. 

Naszym największym sukcesem jest zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy dumni z faktu, że z upływem czasu szkolimy dzieci naszych wcześniejszych kursantów, co jest najlepszym dowodem na wysoką jakość naszych usług i zaufanie, jakim nas obdarzają. 

Dołącz do naszej szkoły jazdy ATUT i rozpocznij swoją przygodę z nauką jazdy. Gwarantujemy profesjonalizm, indywidualne podejście i przyjazną atmosferę, abyś mógł bez problemu osiągnąć swój cel – zdobycie prawa jazdy i cieszenie się wolnością i niezależnością za kierownicą. 

flota-atut
szkola-jazdy-w-nowej-soli-atut
Solidny partner w biznesie, pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm! Auto zwrócone w idealnym stanie! Dziękujemy jeszcze raz za zaufanie i skorzystanie z naszej oferty. 🚗🤝
LukDrive
Samochody Specjalistyczne
Wieloletnie doświadczenie

20 lat na rynku.

Przyjazna atmosfera

Opinie naszych Kursantów mówią same za siebie.

Możliwość wyboru

Wybierz m.in. idealny kurs i skrzynię biegów - manualną bądź automatyczną.

Profesjonalne wyposażenie

Solidne wyposażenie w zakresie kursu teoretycznego i praktycznego to podstawa.

nasze główne atuty

Szkoła Nauki Jazdy ATUT

O nas

Znajdź nas na:

© Copyright 2023 Szkoła Jazdy Atut | Projekt Anita Borkowska